indirilenler.com » Bilgisayar Programları » Adobe Photoshop CS6 Full İndir
Bilgisayar Programları

Adobe Photoshop CS6 Full İndir

Adobe Photoshop CS6 ben kullanımını pek bilmesem de, resim düzenleme aracı olarak Adobe Photoshop bu konuda en profesyonel yazılımdır. CS6 yeni versiyonu ile video düzenleme araçlarını çeşitlendirdi ve geliştirdi. Yani bu sürüm, video projesi hazırlayanları da kendine çekmeye çalışıyor. Video bölümüne video geçişleri, filtreler, ton ayarlamaları, ton tipi ve yeni animasyonlar vb. yeni özellikler var. Bu özellikler tek bir programdan ayrılmadan hem fotoğraf hem de video düzenlemesi yapabilmeyi sağlamak için yapıldı.

Performans geliştirmelerinin öne çıktığı CS6 bu sürümde kullandığı “Mercury” grafik motoruyla daha seri ve akıcı bir program oluşturmanın peşinde. En çok kullanılan Photoshop araçları bu yeni grafik motoruyla tekrar düzenlendi ve ortaya daha hızlı bir performans çıktı. Bu sürümde “Patch” aracındaki gelişmeler çok ilgi çekici olacağa benziyor. Programı deneyecekler ilk olarak “Patch” aracını denemesini tavsiye ediyoruz.

Adobe Photoshop CS6 arayüzünde de değişikliğe gidilerek daha kullanışlı ve şık bir hale getirildi. Adobe’un 2012’de kullanıma geçirdiği  “The Creative Cloud” ile birlikte Adobe Photoshop CS6 cloud’a taşınacak ve böylece programın yedekleme seçenekleri, lisans bilgileri gibi bazı işlemler internetten yapılabilecek.

Adobe Photoshop Kötü Yönleri

Üst düzey kullanıcılara hitap eden arayüz tasarımı

Yüksek sistem kaynağı kullanımı

Programı tam sürüm olarak ücretsiz indirmek için buraya tıklayınız.