indirilenler.com » Blog » Mafia 3
Blog

Mafia 3

Vietnam’daki savaştan bir yıl sonrasında ortaya çıkan Lincoln bu mühim gerçeği biliyor: Aile ile doğduğun değil, kim için öldüğün önemli. Şimdi New Bordeaux’da Lincoln, bir kabahat geçmişi üstünden kaçan bir karakter üstünde oynanıyor. Fakat onun vekili olan akrabalarım, siyah mafya, ihanet ve İtalyan Mafyası tarafınca yok edildi, Lincoln eski küllerinden yeni bir aile kurar ve askeri-grade intikam yolu ile görevli olanları cehenneme göndermek için çalışır. Yoğun tabanca çatışmaları, visseral yakın savaşım, beyaz knuckle sürüş ve sokak incelemeleri ile tüm lüzumlu materyalleri elinde bulundurur. Fakat doğru mürettebat, zor kararlar ve bazı kirli elleri için düşünmek gerekir. Bunlar ile şehri altına – üzerine getirebilirsiniz.

 

mafia-3

New Bordeaux

Mafyanın ve yolsuzluğa bulaşmış devlet çalışanlarının yargı sürdüğü, o son zamanların görüntüleri, sesleri ve duygularla dolu toplumsal atmosferiyle varlıklı bir halde detaylandırılmış devasa, kapsamlı ve köhne açık dünya.

BEKLENMEDİK VE ÖLÜMCÜL BİR ANTİ KAHRAMAN

Hayatında aile olarak adlandırabileceği tek şey olan zenci mafyasının vahşice katledilmesinin arkasından İtalyan Mafyası’ndan intikam almak için ant içen bir yetim ve Vietnam gazisi olan Lincoln Clay rolüne bürünün.

İNTİKAMINIZI ALIN

Lincoln’un askeri eğitimini ve topladığınız istihbaratı kullanarak İtalyan Mafyasını alaşağı ederken bodoslama saldırılardan gizlice takip edip öldürmeye kadar oldukca çeşitli taktik alternatifleriyle kendi oyun tarzınızı belirleyin.

ESKİSİNİN KÜLLERİ ÜZERİNDE YENİ BİR AİLE

Hangi teğmenlerinizi ödüllendirip hangilerine ihanet edeceğinize karar vererek kendi benzeri olmayan stilinizle yeni bir kabahat imparatorluğu kurun…

Oyunu sitemizde bulunmaktadır.
Bu yazıyı oylayabilirsiniz.
  • Yorum Ekle

    Buraya tıklayarak yorum yap